Bezpłatne webinary „Razem możemy więcej! Dobre praktyki w profilaktyce samobójstw”

Spotkania online będą skupione wokół tematyki zdrowia psychicznego oraz wsparcia osób w kryzysie. Ważnym tematem poruszanym w trakcie spotkań będzie pomoc dzieciom i nastolatkom w trudnych sytuacjach emocjonalnych często wywołanych przez warunki pandemii. Odbiorcami projektu są nie tylko nauczyciele, psychologowie i pedagodzy, ale także rodzice i wszystkie osoby zainteresowane pomaganiem innym.

Limit miejsc na jednym wykładzie wynosi 1000 osób. O wejściu na webinar decyduje kolejność dołączeń do webinaru po rejestracji.

Aby móc uczestniczyć w webinarach „Razem możemy więcej! Dobre praktyki w profilaktyce samobójstw” należy zarejestrować się na poszczególny wykład klikając w link do rejestracji na Clickmeetingu. Dostępny na stronie: https://zwjr.pl/artykuly/bezplatne-webinary-razem-mozemy-wiecej?fbclid=IwAR1fHJNnckbd_RbaCZDEQc2Qc3UxbBimc31B4osZc3IuQDFi0eGaVQId4FY

Przy rejestracji należy podać POPRAWNIE imię i nazwisko – niezbędne do wygenerowania certyfikatu uczestnictwa, którego NIE MOŻNA poprawić, gdyż generowany jest automatycznie. Przy rejestracji należy podać POPRAWNIE adres e-mail – niezbędny do przesłania linku do dołączenia.

W razie wszelkich wątpliwości czy pytań proszę kontaktować się przez adres mejlowy: webinary@zwjr.pl

Harmonogram webinarów

  • 6 września, godzina 17:00„Jak pomóc osobie w kryzysie psychicznym – podstawy interwencji kryzysowej”
  • 7 września, godzina 19:30„Jak pomóc osobie, która ma myśli lub plany samobójcze?”
  • 8 września, godzina 17:00„Stres i wypalenie zawodowe – jak sobie z nimi radzić?”
  • 9 września, godzina 17:00„Samouszkodzenia i autoagresja u nastolatka. Czym jest i jak pomóc?”
  • 9 września, godzina 19:15„Powrót nastolatka po próbie samobójczej do szkoły”

źródło: www.zwjr.pl