Interaktywna mapa miejsc, w których można dostać bezpłatną pomoc doświadczając kryzysu psychicznego

Fundacja Człowiek/Human Fundation stworzyła interaktywną mapę wsparcia sprawdzonych adresów, z bezpłatną i niezwłoczną pomocą w kryzysach psychicznych. Można znaleźć dzięki niej specjalistów, terapeutów, asystentów zdrowienia, ale także fundacje i stowarzyszenia organizujące wsparcie i samopomoc świadczące pomoc blisko domu.
Jak czytamy na stronie fundacji: “To miejsca, w których ty i twoi bliscy możecie przekonać się, że kryzys psychiczny jest szansą na zmianę w życiu, a nie końcem marzeń i planów. Miejsca, które przywracają nadzieję na pełnię zdrowia psychicznego.
Mapa będzie aktualizowana i weryfikowana.
Można ją znaleźć pod linkiem:
Mapę promuje piosenka Walcz Tomasza Organka.
Tomasz Organek: “Ciężko się nam wszystkim ostatnio żyło, trochę ‘świata’ zwaliło się na nasze głowy. Nie znam chyba osoby, która nie doświadczyła w ostatnim czasie jakiegoś rodzaju kryzysu psychicznego.
Wraz z Fundacja Człowiek postanowiliśmy stworzyć pewnego rodzaju ułatwienie dla osób, które zdecydują się poszukać pomocy dla siebie lub bliskich.”
Musimy walczyć o siebie, nikt za nas tego nie zrobi
Reżyserem teledysku do utworu “Walcz” jest Agata Trzebuchowska.
Za zdjęcia odpowiada Maciej Edelman.
Już wkrótce na fanpage Human Fundation  na Facebooku pojawią się materiały uzupełniające do teledysku, m.in. rozmowa z Mateuszem Biernatem. Na https://pomagam.pl/fundacja_czlowiek trwa zbiórka pieniędzy na działania fundacji, w tym prowadzenie mapy wsparcia.
Źródło: Human Fundation