Pozytywny wpływ pandemii na samopoczucie – Ilona Anczarska. Webinarium Mokotowskiego Centrum Zdrowia Psychicznego

Webinarium psychoedukacyjne “Pozytywny wpływ pandemii na samopoczucie” z Iloną Anczarską odbędzie się 4 sierpnia w godz. 18:00 – 19:30.

Udział w nim nie wymaga rejestracji, żadne opłaty nie są pobierane.  Będzie ono na żywo dostępne na profilu na Facebooku Moje Wierzbno i pozostanie na nim tak, żeby można było obejrzeć webinarium później. Jednym z organizatorów wydarzenia jest Mokotowskie Centrum Zdrowia Psychicznego.

Jeśli epoka covid wpływa na twoje samopoczucie, obawiasz się o przyszłość, masz poczucie straty, że przez nią coś cię omija, relacje, aktywności, ważysz każde osobiste spotkanie – tak jak my długo wahaliśmy się, czy w miejscu żywych spotkań zacząć organizować różnej maści webinary – to spotkanie jest dla ciebie!
Niezależnie od indywidualnego stosunku do pandemii, w ten czy inny sposób zostajemy przez nią dotknięci. Jednak mając w perspektywie kolejne pandemiczne miesiące to warto, przynajmniej na niektóre z tych pojawiających się ograniczeń, spojrzeć jak na szanse, a nie problemy.
Jeśli podejść do sprawy z pakietem odpowiednich narzędzi, to można zwiększyć szansę na to, że problemy i bariery, na które natrafiamy, staną się szansą – tak jak my nadawać będziemy ten webinar z @klubokawiarnia.alternatywy na całą Polskę! Właśnie dlatego zapraszamy do spotkania z terapeutką i trenerką Iloną Anczarską, która opowie nie tylko o tym, jak dziś uniknąć złego samopoczucia, ale także – jak zachować dobre!

Spotkanie podzielone będzie na dwie części: w części pierwszej, wprowadzającej, Ilona Anczarska zaproponuje pozytywne podejście do pandemii, w drugiej zaś zapraszamy Państwa do aktywnego udziału na czacie, zadawania pytań i komentowania oraz – jeśli odnajdziecie taką potrzebę – podzielenia się swoim doświadczeniem.

Ilona Anczarska

Psycholog, pracuje z osobami przechodzącymi kryzysy w różnych postaciach, zarówno z dorosłymi jak i z młodzieżą. Trener umiejętności społecznych i osobistych, np. efektywności, rozwiązywania konfliktów, profilaktyki wypalenia zawodowego, zarządzania zespołem. Realizuje projekty dla organizacji biznesowych oraz organizacji NGO, a także prowadzi profilaktyczne zajęcia dla młodzieży szkolnej i gimnazjalnej, dotyczące poczucia własnej wartości, rozwiązywania konfliktów etc.

Zapraszamy na:

www.ilonaanczarska.pl

www.psycholog.ilonaanczarska.pl

oraz do obejrzenia filmu “Jak utrzymać porządek dnia i wytworzyć dobre nawyki w warunkach domowych? z udziałem Ilony Anczarskiej dostępnego na stronie: https://tinyurl.com/wdpf-porzadek-dnia-anczarska

Organizatorzy:
– Partnerstwo lokalne „Dla Mokotowa” Moje Wierzbno
– Partnerstwo lokalne „Dla Mokotowa” Mój Służewiec
– Mokotowskie Centrum Zdrowia Psychicznego
– Klubokawiarnia Alternatywy
– Stowarzyszenie W Stronę Marzeń

Działanie realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Urzędu Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.

Źródło: Mokotowskie Centrum Zdrowia Psychicznego