W mediach

Wolskie Centrum Zdrowia Psychicznego w nowym budynku

Nie ma marmurów i drogich sprzętów. Centrum ma pomagać osobom w biedzie emocjonalnej. 3 grudnia oficjalnie przeniesiono je do pawilonu 5. Szpitala Wolskiego. Oznacza to lepsze warunki pracy dla personelu i przede wszystkim lepsze warunki terapii dla pacjentów.

– Cieszę się, że mogę być tu na Woli, na otwarciu Centrum Zdrowia Psychicznego. Problem zdrowia psychicznego to problem, który stoi przed nami wszystkimi. Ministerstwo Zdrowia prognozuje, że co czwarta osoba będzie miała problemy ze zdrowiem psychicznym. Dlatego priorytetowo traktujemy tę dziedzinę. Cieszę się, że możemy oddać ten pawilon do użytku. Miasto Stołeczne Warszawa przyczyniło się w znacznym stopniu do tej prawie 4-milionowej inwestycji. Warszawa wspierała do tej pory ten obszar i będzie go wspierać. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie. Mam nadzieję, że szpital będzie dobrze służył wszystkim warszawiakom – powiedział zaproszony na otwarcie Rafał Trzaskowski.

Cały tekst: https://warszawa.naszemiasto.pl/wolskie-centrum-zdrowia-psychicznego-w-nowym-budynku-nie-ma/ar/c1-4904228?fbclid=IwAR1ZM9Sn_-qWPOd8DAUGI4Vj9J7XIWcH25_4dQAoKKEeffuxdCECix2c2Ss

Źródło: www.warszawa.naszemiasto.pl

Archiwum artykułów w mediach